Mecidiyeköy Nakliyat

Evinizi ve ofisinizi Bitaşın güvencesiyle taşıyoruz.

Ev ve ofis nakliyesi kapsamında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şehir içi taşımacılık ve eşya depolama hizmetleri sunmaktayız. Paketleme, nakliye, yerleştirme, mobilya montajı ve demonte, depo ve ev/ofis taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra asansörlü taşımacılık hizmetleri de sunuyoruz.

 

Taşınacak ev veya ofis eşyaları söküldükten sonra titizlikle ve özel malzemelerle paketleyip nakliyeye hazır hale getiriyoruz. Paketli ve taşımaya hazır eşyaları yüklendikleri yeni adrese özel donanımlı araçlarla taşıyarak teslim ediyoruz. Taşınan adreste, eşyaları paketlerinden çıkarır ve kullanım alanlarına yerleştiririz. Uygun fiziksel koşulların varlığında demonte mobilyaların montajını gerçekleştiriyoruz. Ambalajlamada kullanılan tüm malzemeleri geri topluyoruz.

 

Amacımız, eşyalarınızı mümkün olan en iyi fiyata hızlı ve güvenli bir şekilde evden eve ya da işten işe taşımanıza yardımcı olmaktır. Bu nedenle müşterilerimize her zaman beklentilerini aşan mükemmel müşteri hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

 

Eşyalarınızı bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde götürmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her parça eşyaya her zaman özen özenle yaklaşıyoruz. Kırılgan eşyaları paketleme konusunda deneyime sahibiz ve sizin için önemli olan tüm hassas eşyaları evden eve nasıl güvenli bir şekilde götüreceğimizi iyi biliyoruz.

Nakliyat Firması Arıyorum Beyoğlu - Beyoğlu Nakliyat

Mallarınızı güvenli ve verimli bir şekilde taşımanıza yardımcı olabilecek bir şirket arıyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz. Bitaşın Nakliye olarak, sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve Mecidiyeköy nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırız.

 

Eşyalarınızın güvenli ve zamanında taşınması, en önemli önceliğimiz. Müşterilerimize ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli nakliye seçenekleri sunuyoruz. İster daha az kapsamlı isterseniz tüm bir kamyon yükü olmak üzere tüm taşınma ihtiyaçlarınızı karşılayan nakliye seçeneklerine sahibiz. Her türlü farklı eşyayı kolaylıkla taşıyabilen kamyonlar, kamyonetler ve diğer araçlar dahil her türlü aracı sunuyoruz.

 

Ekibimiz, ne yaptıklarını bilen ve her şeyle başa çıkabilen profesyonellerden oluşur! Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok çünkü Mecidiyeköy nakliyat ihtiyaçlarınızın tüm yönleriyle ilgilenecekler. Uzman ekibimiz ile eşyalarınızı zamanında yeni yerine taşımak için en uygun yükleme, boşaltma ve rota planlarını oluşturarak zamana karşı yarışta en büyük destekçiniz oluyoruz.

One thought on “Mecidiyeköy Nakliyat

 • Evimi çok özenle taşıdılar çok memnun kaldım çok teşekkür ederim eşyalarım teker teker paketlenip sarılmıştır

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Çevrimiçi
  1
  Size nasıl yardımcı olabilirim?
  Merhaba

  Nakliyeye ihtiyacınız mı var?